Mis on Terve Valgamaa?

Sihtasutuse Terve Valgamaa eesmärk on leida head inimesed, kellega ühiselt aidata ja luua paremaid võimalusi Valgamaa elanike tervishoiu tagamiseks ja arendamiseks.

Eelmise projektina kogusime raha lasteosakonna moodulvoodite soetamiseks Valga Haiglale

SA Terve Valgamaa kogus viimase projektina vahendeid annetusprojektile “Lastele voodid”, mille eesmärgiks oli koguda raha Valga haigla lasteosakonna moodulvoodite soetamiseks.

Tegemist on erikonstruktsiooniga vooditega, mis on spetsiaalselt disainitud kergendamaks ealiselt vanemate laste hooldamist. Kokku plaaniti soetada 5 voodit, mille kogumaksumuseks 8400€

“Mitme lapsevanema ja haiglatöötajaga suheldes on aastate jooksul tulnud pidevalt päevakorrale voodite teema ning sellest ka projekti algatuse idee. Lasteosakonnas vajab selliseid voodeid 150 last aastas.” selgitas SA Terve Valgamaa juhatuse liige Ivar Unt. 

“Kuna tavavoodid haiglas ei sobi laste korrektseks hooldamiseks, siis oleme leidnud lahenduse erivoodite näol. Erivoodid võimaldavad luua paremaid tingimusi laste paranemiseks ning kergendavad hooldamist. ” lisas haigla ravijuht Kristel Kivisild.

Annetusi koguti 2015. aasta märtsi lõpuni. 

Kuidas toetada?

Antud projekt on lõppenud. Jälgi meie lehte, et saada infot uute projektide kohta.